• +420 608 666 212

 > 

Fotbálky

 

Stolní fotbálky ITSF Recognised

Stolní fotbaly ROSENGART jsou uznávány (Recognised) Mezinárodní federací stolního fotbalu ITSF (International table soccer federation) a mohou se na nich hrát mezinárodní soutěže ITSF Pro tour, Masters series a International

Stolní fotbaly známé jako fotbálky jsou moderní dynamická hra, která nabízí hráčům všech věkových kategorií vzrušení, zábavu a radost z přátelského i profesionálního soupeření v duchu fair play. Nájemcům přináší pronájem stolních fotbalů kromě zlepšení nabídky služeb oproti konkurenci i možnost bezpracného výdělku v podobě provize za umístění fotbálku do jejich provozovny. Při vývoji stolů Rosengart klademe především důraz na kvalitu materiálů a výrobních technologií, zpracování detailů, odolnost stolu na fotbálek a na jeho design. Foosbal stoly Rosengart odpovídají sportovním předpisům České foosballové organizace, která je patronem veškerých soutěží pořádaných na území České republiky.

Testovací album našich fotbálků

Další informace

Stolní fotbal se skládá z vlastního stolu a podnože.

Stůl je vyroben z bytelné překližky vyztužené kovovou konstrukcí. Z vnější strany je chráněn proti mechanickému poškození odolnou folií z tvrzeného laminátu, vnitřní část je osazena herní plochou, brankami a osvětlením. Vrchní část stolu je uzavřena bezpečnostním tvrzeným sklem.

Jedinou pohyblivou částí fotbálku je osm ocelových tyčí s hráči. Tyče ze špičkové švédské nerezové oceli jsou protaženy otvory v bočních stěnách stolu a jsou zakončeny bukovými madly. Díky důmyslnému systému pružinových kolíků a gumových zarážek nedochází při hře ke kontaktu hráčů ani madel se stolem, čímž je eliminováno riziko mechanického poškození.

Podnož vyrobená z masivních ocelových profilů je ke stolu připevněna z dolní a boční strany, což vede nejen k lepší stabilitě fotbálku, ale i k celkovému zvýšení pevnosti stolu samotného.

 

Hrací plocha

Hrací plocha je vyrobena ze skla s jemnou pórovitou strukturou, což napomáhá nižší klouzavosti míčků při technicky náročnějších úderech

Hrací figury

Kopací část figur svým tvarem umožňuje snadné a přesné ovládání míče i při nejsložitějších herních variacích

Míčky

Míčky jsou na povrchu zdrsněny tak, aby co nejlépe přilnuly ke kopací části figur i k hrací ploše, což dává možnost provést přesné a rychlé akce i ze složitých pozic

Mincovník

V současné době nastává odklon od klasických mechanických mincovníků a přechází se k modernějšímu a přesnějšímu elektronickému zařízení

Madla

Osmihranný profil bukových madel přispívá k větší jistotě při ovládání míče během hry

Počítadla

Počítadla jsou stejně jako madla vyráběna z bukového dřeva a jsou barevně sladěna s barvami figur

Osvětlení

Zářivkové osvětlení je zabudováno v obou čelních stěnách stolu a světlo je rovnoměrně rozptylováno plexisklovým krytem

Rozměry Mincovního modelu stolu

Stůl kompletně osazen tyčemi a postavený na nohách

  • Šířka - 130 cm
  • Délka - 144 cm
  • Výška - 96 cm
 

Stůl postavený na nohách bez tyčí

  • Šířka - 76 cm
  • Délka - 144 cm
  • Výška - 96 cm
 

Samotný korpus bez nohou

  • Šířka - 76 cm
  • Délka - 144 cm
  • Výška - 49 cm

Za jakých podmínek je možné fotbal získat

Fotbálek nabízí Vašim hostům dynamickou moderní zábavu, vzrušení ze hry a radost ze zdravého soupeření. Fotbálky jsou proto ideální nejen do všech typů pohostinských zařízení, klubů i heren, ale i jako vítané zpestření firemních akcí.

Ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu nabízíme fotbálky vlastní značky Rosengart.

 

Pro provozovny

 

Za umístění fotbálku na Vaši provozovnu nebudete nic platit. Naopak získáte provizi za umístění fotbálku na základě Vámi zvoleného typu pronájmu.

Doprava fotbálku na Vaši provozovnu stejně jako instalace a návazný technický servis jsou poskytovány zdarma.

 

Pro firemní akce

 

Stolní fotbaly jsou vhodným doplňkem na firemní večírky či prezentace. Poskytneme Vám nejen stolní fotbaly, ale i školené pracovníky k obsluze strojů. V případě Vašeho zájmu připravíme pro Vaše klienty či zaměstnance zábavnou soutěž.

Kontakt

Adresa: Pražská 810/16, 102 21 Praha 10-Hostivař

Email: doradoss@email.cz

Telefon: +420 608 666 212